Oferta

O konstrukcjach szklanych i aluminiowo-szklanych wiemy wszystko. Oferujemy profesjonalne doradztwo, projektowanie i montaż.

Na naszą ofertę składają się wszelkie elementy architektury zewnętrznej i wewnętrznej, które można zaprojektować i wykonać ze szkła i aluminium. Niepowtarzalne projekty, oryginalne rozwiązania technologiczne oraz przede wszystkim bezpieczeństwo konstrukcji to nasze motto.

 

Wszystko, co robimy, zależy jedynie od wyobraźni inwestora i propozycji architekta. Dla przykładu ogród zimowy na życzenie klienta może mieć dach jedno- lub wielospadowy, z wypełnieniem ze szkła, poliwęglanu lub innych materiałów. Szklane ściany boczne mogą być zaprojektowane i wykonane jako nieotwierane, przesuwne, składane (tzw. harmonijkowe), z pełną automatyką lub otwierane tradycyjnie. Elementy boczne ogrodu zimowego mogą być mocowane bezpośrednio do fundamentów na poziomie tarasu lub na wymurowanej niskiej ściance. Rodzaj wykończenia aluminium wg palety RAL lub w strukturze drewna oraz wybór rodzaju szkła daje niemal nieograniczoną kombinację możliwości.

 

Konstrukcje szklane do niedawna kojarzyły się głównie z wielkomiejskimi biurowcami i ekskluzywnymi apartamentowcami, zaś obecnie to nieodzowne i bardzo popularne elementy współczesnej architektury i wystroju wnętrz. Szkło wielkoformatowe znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach nowoczesnych w formie i detalu, lecz również w domach jednorodzinnych, obiektach odnawianych lub zaprojektowanych w sposób tradycyjny. Wystrój współczesnej klatki schodowej, łazienki czy kuchni niemożliwy jest bez wykorzystania szkła.

 

Szkło w wersji lacobel, czyli lakierowanej od strony wewnętrznej lub nadrukowanej, a następnie lakierowanej w celu ochrony nadruku. Od strony zewnętrznej jest wykończeniem niezwykle praktycznym – wystarczy przetarcie zwykłym płynem do mycia szyb. Oszczędza czas i energię potrzebną do utrzymania w czystości powierzchni narażonych na zabrudzenia i zachlapanie – nad blatem kuchennym czy pod prysznicem. Daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza – wzór na szkle może być dowolnie wybrany przez klienta: zdjęcie, reprodukcja obrazu, grafika 3D, tekst lub dowolny kolor z palety RAL. Efekt jest piorunujący i oryginalny, daje niepowtarzalność rozwiązań i mnogość możliwości. Architekci wnętrz wręcz uwielbiają ten materiał – najlepsze wnętrza zawsze zawierają elementy szklane.

 

Osłony przeciwsłoneczne są niezbędnym elementem szklanych realizacji zewnętrznych. W miesiącach zimowych szklane przegrody od strony nasłonecznionej stanowią o zyskach energetycznych, w lecie jednak dają się we znaki użytkownikom. Markizy, rolety, żaluzje wewnętrzne i fasadowe, plisy, refleksole czy łamacze światła to tylko niektóre z rozwiązań oferowanych przez naszą firmę. Służymy doradztwem w zakresie możliwości zastosowania poszczególnych typów przesłon, opracowując projekt i wizualizację optymalnie dostosowane do potrzeb i estetycznych oczekiwań klienta.