O nas

Jesteśmy producentem nietypowych i indywidualnych rozwiązań architektonicznych ze szkła i aluminium dla wymagających klientów.

Głównym przedmiotem działalności są konstrukcje szklane i aluminiowo-szklane oraz ogrody zimowe. Naszym mottem jest realizacja niepowtarzalnych, indywidualnych oraz odważnych projektów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Naszym celem jest tworzenie oryginalnych projektów zgodnych z zamysłem inwestora i wizją architekta, zaś mottem działalności zadowolenie klienta i perfekcja w wykonaniu. Ekskluzywne realizacje w reprezentacyjnych punktach i luksus w domowym zaciszu to wyzwania, którym potrafimy sprostać. Naszą specjalnością są realizacje, których obawia się podjąć konkurencja.

Szklane fasady i zabudowy wewnętrzne ze szkła i aluminium podnoszą prestiż każdego budynku. Duże przeszklenia stają się niezbędnym elementem nowoczesnej architektury, stają się również częścią restaurowanych zabytków architektury. Warunkiem ich wykonania jest uzyskanie wymaganych normami parametrów technicznych i cieplnych, co umożliwiają precyzyjne pomiary i niezawodny montaż.

Ogród zimowy, zabudowa tarasu lub wejścia to oryginalny i bezpretensjonalny sposób na powiększenie przestrzeni użytkowej domu. Przeszklony dach oranżerii nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat i pozwala na nieograniczone możliwości podziwiania natury. Dzięki temu takie pomieszczenie staje się sercem domu jako salon lub biblioteka. Szklane ściany zewnętrzne mogą być zaprojektowane i wykonane jako nieotwierane, przesuwne lub składane (tzw. harmonijkowe) pozwalające na zupełne otwarcie przestrzeni, również w wersji otwieranej automatycznie lub tradycyjne z drzwiami i oknami uchylno - rozwiernymi. Wersja bezramowa elementów szklanych wewnętrznych i zewnętrznych wnosi powiew luksusu.  Balustrady całoszklane czy szklane elementy i przegrody we wnętrzach podkreślają nowoczesną stylistykę w architekturze.

 

Współpracujemy z biurami architektonicznymi służąc doradztwem w zakresie zaproponowania najbardziej optymalnych rozwiązań zgodnych z wymaganiami klienta i estetyką narzuconą przez projekt architektoniczny. Dotyczy to zarówno obiektów nowych jak i już istniejących. Najlepszą wizytówką firmy jest renoma, jaką nasza firma od lat cieszy się wśród klientów: większość z nich wraca do nas z kolejnymi projektami.

 

Proponujemy bogatą paletę kolorów elementów aluminiowych wg RAL czy NCS lub powłoki imitujące strukturę drewna. W ofercie posiadamy również szeroki wachlarz wypełnień dachu i elementów bocznych ogrodów zimowych - szkło bezpieczne niskoemisyjne, lustrzane, przyciemniane lub mleczne.